By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to http://www.sakhtosazan.com/

شیشه تمیزشونده در پنجره دوجداره

شیشه تمیزشونده در پنجره دوجداره شیشه تمیزشونده در پنجره دوجداره

هشت نوع شیشه اصلی برای فروش وجود دارد و در این نوع ، ما به شیشه خود تمیز نگاهی می اندازیم

شیشه خود تمیز -چطور ممکن است؟

آشنایی با شیشه خود تمیز

آماده سازی خانه برای فصل زمستان

آماده سازی خانه در زمستان آماده سازی خانه در زمستان

زمستان در راه است. همه ما آن را می دانیم و بسیاری از ما در حال حاضر این هوای سرد را احساس میکنیم. اطمینان از اینکه خانه شما قبل از شروع فصل سرما آماده باشد موجب صرفه جویی زیادی در قبض انرژی شما می شود و همچنین اطمینان حاصل می کنید که خانواده شما تا فصل بهار هوای گرم و دنجی خواهند داشت.

در اینجا چک لیست نهایی برای آماده سازی شما در فصل زمستان را تهیه کرده ایم:

سرویس های گرمایشی خانه  را زودتر بررسی کنید

شیشه عایق صدا در پنجره دوجداره

شیشه عایق صدا شیشه عایق صدا

اگر می خواهید پنجره دوجداره جدیدی برای خانه خود داشته باشید و نصب کننده آن از شما بپرسد که کدام یک از هشت نوع اصلی شیشه را برای پنجره خود می خواهید ، چگونه می خواهید پاسخ دهید؟

قبل از جواب حتما اطلاعات کافی را بدست آورید. تصمیماتی را که باید بگیرید در مورد اینکه چند عدد پنجره را می خواهید جایگزین کنید. دوم تصمیم خود را در مورد نوع قاب مورد نظر خود بگیرید. و سپس ، در مورد شیشه ای است که در قابهای پنجره دو جداره شما قرار میگیرد بگیرید.

در این مقاله ، ما به بررسی شیشه کنترل صدا (که گاهی اوقات آن را شیشه عایق صوتی می گویند) می پردازیم ،  و میپردازیم به اینکه چه چیزی آن را خاص می کند.چه قیمتی دارد و اینکه آیا این برای شما مناسب است یا خیر.

شیشه کم گسیل(LOW-E) در پنجره دوجداره

شیشه کم گسیل (LOW-E) شیشه کم گسیل (LOW-E)

هر ساله ، صدها هزار خانه برای اولین بار از پنجره دوجداره استفاده می کنند و یا به دنبال جایگزینی برای پنجره قدیمی خود هستند. از آنجا که این یک سرمایه گذاری بزرگ است ، اگر قبل از ورود به خرید پنجره دوجداره تحقیقات لازم را به عمل آورید ، برای شما بازپرداخت خوبی خواهد داشت.

سه انتخاب اصلی برای پنجره وجود دارد - چه ابعادی باید پنجره دوجداره جدید بخرم ، چه نوعی از فریم پنجره باید بخرم؟ و از چه نوع شیشه ای می خواهم استفاده کنم؟

هشت شیشه اصلی برای پنجره وجود دارد که تولید کنندگان دوجداره آن را تولید میکنند و در این مقاله قصد داریم به جوانب مثبت و منفی شیشه کم گسیل(LOW-E) که گاه به آن "شیشه روکش" گفته می شود ، بپردازیم.

شیشه لمینیت در پنجره دوجداره

شیشه لمینیت پنجره دوجداره شیشه لمینیت پنجره دوجداره

اگر قصد نصب شیشه دوجداره را دارید ، کدام نوع شیشه را باید برای خانه خود انتخاب کنید؟

این یکی از بسیاری از سؤالاتی است که پیش از نصب پنجره دوجداره باید از خود بپرسید. درست مانند هر چیز در زندگی ، هرچه بیشتر درباره چیزی آگاهی داشته باشید ، انتخاب بهتری می توانید داشته باشید.

در این مقاله ، ما به بررسی شیشه laminate میپردازیم که گاه به آن "شیشه ایمنی" یا "شیشه امنیتی" گفته می شود. این یکی از هشت نوع اصلی شیشه در ساخت شیشه های دو جداره است.

شیشه تزئینی در پنجره دوجداره

شیشه تزئینی شیشه تزئینی

مقدمه

شیشه تزئینی پنجره نوعی شیشه است که دارای عناصر طراحی فوق العاده و جذاب در داخل آن است. این واقعاً به شما به عنوان صاحب خانه فرصت اضافه کردن شخصیت، ظرافت و فردیت را به پنجره میدهد زیرا هزاران سبک مختلف برای انتخاب وجود دارد ، و همچنین فرصتی برای به دست آوردن شیشه دکوراسیون تزئینی مخصوص خود ایجاد می کند.

مهم‌ترین چیزی که باید در مورد شیشه تزیین بدانید چه هستند؟

همه نوع سبک در مورد انتخاب ظاهر پنجره مناسب برای شما وجود دارد. طراحی‌های محبوب و تزئینات در میان صاحبان خانه در بریتانیا که دارای پنجره‌های دو جداره هستند شامل موارد زیر هستند:
شیشه fused (که در آن شیشه‌های رنگی مختلف با هم ذوب می‌شوند)
شیشه bevelled (قطعات با زاویه برابر شده توسط کادربندی فلزی)
شیشه لکه‌دار شده (با نوع اثر که شما در کلیساهای زیادی دریافت می‌کنید)
حکاکی بر روی شیشه (که در آن طراحی روی شیشه حکاکی می‌شود - اغلب در حمام‌ها و مناطقی یافت می‌شود که در آن حریم خصوصی مورد نیاز است). با طیف گسترده ای از شفافیت های پنجره ، بافت ها ، پس زمینه ها ، کدورت ها و تکنیک های ساخت آن شیشه های دکوراسیون می توانند واقعاً خارق العاده به نظر برسند .

قیمت شیشه دکوراسیون چقدر است؟

این به پیچیدگی طرحی که می‌خواهید و اینکه چقدر زمان برای ساخت پنجره‌ دوجداره صرف میشود دارد.

شیشه ضد حریق در پنجره دوجداره

شیشه ضد حریق شیشه ضد حریق

اگر در مرحله انتخاب پنجره دوجداره برای خانه خود هستید ، یکی از مهمترین سؤال ها نوع شیشه ای است که می خواهید در نصب خود استفاده کنید.

به طور کلی  8 نوع شیشه اصلی مختلف وجود دارد که در قابهای پنجره دو جداره مورد استفاده قرار میگیرد. به گونه ای که وقتی خرید انجام میدهید  بهترین انتخاب را برای خانه خود انجام دهید ، در خرید شیشه دوجداره نوع شیشه ای را انتخاب کنید که پاسخگوی نیاز شما باشد.

در این مقاله به بررسی شیشه های ضد حریق ، محصولی بادوام و مطمئن می پردازیم که برای ده ها سال امنیت خانه ها و اماکن تجاری را فراهم میکند.

چرا امسال بهترین زمان برای تعویض پنجره دوجداره است؟

زمان نصب یا تعویض پنجره دوجداره زمان نصب یا تعویض پنجره دوجداره

سال نو، شروع جدیدی برای همه میتواند باشد .در سال جدید به همه چیزهای شگفت‌انگیزکه برای طراحی و بهبود خود و زندگی در آینده است فکر میکنیم. اما آیا برای خانه هم نقشه ای دارید؟

حالا که سال نو نزدیک است زمان مناسبی برای فکر کردن به این است که چگونه می‌توانید این سال جدید را همراه با تغییرات شگفت انگیز در خانه کنید.. قرار دادن پنجره دو جداره نه تنها به خانه شما یک ظاهر جدید تازه می‌دهد، بلکه می‌تواند صدها پوند برای هزینه‌های انرژی تان به مدت یک سال ذخیره کند.

اکثر اوقاتی که مردم تمایل دارند که پنجره‌های خود را جایگزین کنند، در تابستان است، اما می‌توانید زودتر اقدام کنید تا از فواید واقعی استفاده از پنجره دوجداره بهره مند شوید.

7 نکته مهم در نگهداری پنجره دوجداره

نگهداری پنجره دوجداره نگهداری پنجره دوجداره

اگرچه بیشتر پنجره های دوجداره در اصل "بدون تعمیر و نگهداری" هستند، ولی اگر می خواهید پنجره شما عمر بیشتری داشته باشد ، فقط کمی وقت و تلاش می خواهد.

ما مراقبتهای ضروری پنجره دو جداره شما را در نکات و ترفندهای آسان قرار داده ایم تا پنجره های شما به بهترین وجه برای سالهای آینده برای شما کار کنند.

 

مجوزها برای نصب پنجره دوجداره

مجوزهای تعویض پنجره دوجداره مجوزهای تعویض پنجره دوجداره

اگر شما تصمیم گرفته‌اید که پنجره‌های دو جداره را برای خانه خود نصب کنید و می‌خواهید پول و انرژی خود را برای گرم نگه داشتن خانه تان حفظ کنید و ظاهر نو به خانه بدهید، و مشتاق استفاده از ویژگی های پنجره دوجداره هستید.پس شروع کنید اما قبل از شروع به نکات زیر توجه کنید

باید مطمئن شوید که واقعا مجاز به انجام این کار هستید.

در بیشتر مواقع ، نیازی به مجوز برای نصب پنجره دوجداره در خانه ندارید. علیرغم تأثیر بسیار بزرگی که آنها می توانند در خانه شما داشته باشند ، آنها در واقع یک تغییر مناسب و منطقی هستند ، بنابراین بعید است که تعویض پنجره دوجداره، شما را دچار دردسر کنند.اما بهتر است قبل از شروع کار از آیین نامه ها یا از شهرداری و یا از صاحب خانه از این موضوع مطلع شوید .

چه زمانی باید پنجره دوجداره نصب کنیم؟

تعویض پنجره قدیمی تعویض پنجره قدیمی

بسیاری از صاحبان خانه ها می‌کوشند تا تعویض پنجره‌های قدیمی خود را هرساله به سال بعد بسپارند ، و متوجه این نیستند که هرساله پول بیشتری را باید برای هزینه های قبوض پرداخت کنند.

پنجره‌ دوجداره شما مزیت خیلی بیشتری از این که شما را فقط گرم کنند بر عهده دارند. اگر یکی از مشکلات زیر را دارید، ممکن است زمان آن باشد که تعویض پنجره قدیمی خود را به یک شرکت یا تولید کننده پنجره دوجداره بسپارید.

 

پنجره های دوجداره از نظر انرژی چقدر کارآمدند؟

کارایی انرژی پنجره دوجداره کارایی انرژی پنجره دوجداره

دوجداره کردن پنجره ها یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌هایی است که شما برای کمک به کاهش اثرات مخرب کربن و هزینه‌های انرژی خود انجام می‌دهید.

این یک نبرد دشوار برای گرم نگه داشتن خانه تان در زمانی است که عایق‌کاری حرارتی خوبی برای خانه ندارید. هیچ ریالی از صدها پوندی در گرمایش خانه زمانی که بسیاری از آن از طریق پنجره‌های قدیمی و درها گم میشود،به جیب شما بر نمیگردد. 

با عایق کردن خانه خود با پنجره های دو جداره، مبلغ چشمگیری را در هزینه های گرم نگه داشتن خانه خود صرفه جویی خواهید کرد.

چه اتفاقی برای پنجره های قدیمی شما می افتد؟

بازیافت پنجره upvc بازیافت پنجره upvc

بیست سال پیش تقریبا ۸۰ درصد از تمام پنجره‌های تعویض شده در انگلستان از چوب ساخته شده‌ بودند و تنها ۳ درصد از آن‌ها uPVC بودند. تا سال ۲۰۱۵، تعداد پنجره‌های uPVC به حدود ۵۰ درصد رسید.

با ۷۰ درصد سهم در انتخاب برای پنجره upvc، پنجره‌های uPVC با مدل‌های جدیدتر و کارآمدتر جایگزین اصلی در تعویض پنجره های قدیمی به شمار می آیند.

اما چه اتفاقی برای پنجره‌های قدیمی می‌افتد که دیگر مورد استفاده قرار نمی‌گیرند؟ از نظر محیطی، این قطعا دلیلی برای نگرانی است.

پنجره دوجداره ایمن کودک

پنجره دوجداره ایمن کودک پنجره دوجداره ایمن کودک

طبق تحقیقات جدید انجمن پیش‌گیری از حوادث (ROSPA)هر ساله بیش از ۴۰۰۰ کودک زیر ۱۵ سال خود را از پنجره‌ها به زمین می‌اندازند.

این مطالعه نشان داد که این حوادث اغلب در تابستان رخ می‌دهند که به احتمال زیاد پنجره‌ها برای گرما باز می‌مانند.

در حالی که اکثر این کودکان با آسیب‌های تهدید کننده جان خود را از دست می‌دهند و رقمی که گفته میشود بسیار بالا است باید ببینیم چه کاری باید انجام شود.

پیشگیری از افزایش هزینه ها در پنجره دوجداره

پیشگیری از افزایش هزینه ها در پنجره دوجداره پیشگیری از افزایش هزینه ها در پنجره دوجداره

در سرتاسر سال خیلی افراد در مورد یک مشکل مثلا پنجره جدید یا اتصالات در منازل به وضعیتی که دوست داشتند رسیدند.

اما زمانی که کار را به افراد نابلد میسپاریم؛ و وقتی بهبود خانه شما در دست آن‌ها است، همه چیز می‌تواند زشت تر و بدتر و گرانتر شود.

طی آماری که در انگلستان گرفته شده است؛ بسیاری از افرادی که سعی در بهبود خانه‌های خود کردند، و آن را به افراد نابلد سپردند در وضعیت بدتری نسبت به قبل قرار گرفتند.

چرا باید قبل از فروش خانه پنجره دوجداره نصب کرد

فروش بهتر خانه با پنجره دوجداره فروش بهتر خانه با پنجره دوجداره

اگر به فکر فروش خانه خود هستیم ، همیشه به دنبال بهترین قیمت برای فروش خانه هستیم

تمیز کردن و رنگ کردن لکه ها می تواند باعث شگفتی خریدار شود اما امروزه انتظارات صاحبان خانه ها بسیار بیشتر شده است.

بنابراین ، خریداران به دنبال چه چیزی هستند؟

البته هر شخصی که برای دیدن ملک شما بیاید ، اولویتها و ترجیحات خاص خود را خواهد داشت. اما هر خریدار زرنگ و دانا به دنبال یک جنبه بسیار مهم خواهد بود -

هفت اشتباه مرگبار در امنیت خانه

راه های افزایش امنیت خانه راه های افزایش امنیت خانه

همه ما سزاوار این هستیم که در خانه های خود احساس امنیت کنیم ، اما به نظر می رسد بسیاری از ما فراموش می کنیم که حفظ امنیت خانه کاملا به خودمان بستگی دارد.

تا زمانی که در مورد سرقت محلی چیزی نشنویم و یا در مورد سرقت در روزنامه چیزی نخوانیم ، شروع به فکر کردن در مورد اینکه خانه های ما واقعاً چقدر ایمن هستند، نمی کنیم و به این فکر نمیکنیم که ممکن است وسایل خود ما در معرض آسیب پذیری باشند.

اگر نگران هستید که خانه شما در معرض خطر باشد ، اطمینان حاصل کنید که هیچ یک از هفت اشتباه امنیت خانه که در ادامه  به آن اشاره میکنیم را مرتکب نشده اید:

افزایش روشنایی داخل خانه

افزایش روشنایی خانه افزایش روشنایی خانه

{Play}

کم‌کم دارد تابستان فرا میرسد. به طور معمول، همه ما خود را برای یک تابستان آفتابی در سال آماده می‌کنیم.

همه ما مشتاقانه منتظر نور خورشید هستیم، اما آیا شما فواید خارق‌العاده‌ای که با نور طبیعی به وجود می‌آیند را می‌دانید؟ دادن نور بیشتر به منزل می‌تواند:

آیا پنجره دوجداره به کاهش از دست دادن انرژی کمک می کند؟

پنجره دوجداره و کاهش اتلاف انرژی پنجره دوجداره و کاهش اتلاف انرژی

 

این یک واقعیت است که پنجره دوجداره به کاهش میزان گرمای از دست رفته در خانه کمک بزرگی می کند. اما آیا شما واقعاً می دانید که چگونه این کار صورت میپذیرد؟ اکثر مردم احتمالاً حدس می زنند که وجود دو شیشه کنار هم به جای فقط یکی ، ارتباطی با این کاهش انرژی دارد.

بیایید کمی اطلاعات بیشتر برای دیدن نحوه کار آن پیدا کنیم.

نحوه انتخاب بهترین شرکت پنجره دوجداره

بهترین شرکت پنجره دوجداره بهترین شرکت پنجره دوجداره

شرکتی که پنجره دوجداره را نصب می کند به همان اندازه شرکتی که خود محصول را تولید می کند دارای اهمیت است. رابطه شما باید خیلی بیشتر از تنها زمان نصب پنجره باشد. شما نه تنها یک پنجره دوجداره با کیفیت را دوست دارید بلکه می خواهید یک شرکت پنجره دوجداره در کنار خود داشته باشید که بتوانید به آن اعتماد کنید تا در فرآیند تعویض پنجره یا نصب پنجره  به شما کمک کند و پس از فروش و نصب پنجره بتواند از شما پشتیبانی کند.

وقتی در حال مقایسه شرکت های پنجره رقیب هستید ، این 8 معیار را در نظر بگیرید و آنها را کنار هم قرار دهید. با مقایسه بیشتر در کنار هزینه ، می توانید بهترین ها را بیابید.

قیمت پنجره دوجداره

به راحتی می توان قیمت مناسب پنجره دوجداره را پیدا کرد. شما بودجه ای دارید و به دنبال بهترین معامله پنجره دوجداره هستید. اما مراقب معامله باشید. کیفیت مواد ، کاردرستی و نصب همگی در قیمت پنجره دوجداره یا برای جایگزینی پنجره موثر هستند. ممکن است در هزینه های اولیه صرفه جویی کنید ، اما شاید قربانی شوید. و این می تواند هزینه های غیر منتظره ای را در آینده برای شما متحمل سازد.