3 دقیقه زمان مطالعه (671 کلمه)

پنجره دوجداره خلیجی

__1

پنجره دوجداره خلیجی چیست؟

 پنجره دوجداره خلیجی به طور کلی نامی است که به هر نوع پنجره که از ساختمان خارج شده‌است داده می‌شود. به طور خاص،پنجره دوجداره خلیجی پنجره کوچک یا متوسطی است که از دیوار یک ساختمان بیرون آمده باشد و یک شاه‌ نشین در یک اتاق ایجاد می‌کند. در سبک پنجره دوجداره uPVC، پنجره خلیجی معمولا سه ضلع دارد، اگرچه می‌تواند در چند شکل مختلف ساخته شود و در نتیجه به صورت متفاوتی نامگذاری شود.

پنجره دوجداره خلیجی بخشی از معماری معمولی از دوران ویکتوریا است، معمولا این نوع پنجره ها در ساختمانهای کوچک‌ تر و مدرن استفاده میشود تا با سبکی که به آنها داده میشود اجازه دهند نور بیشتری وارد اتاق شود. یک پنجره خلیجی بدون شک نمای خارجی یک ملک را افزایش می‌دهد و یک طراحی منحصر به فرد را به فضای داخلی اضافه می‌کند.

علاوه بر این، پنجره دوجداره خلیجی می‌تواند با سایبان تکمیل شود. سایبان پنجره دوجداره uPVC یک نمای معماری به یک پنجره می دهد و می‌تواند در سبک‌ها و شکل‌های مختلف ساخته شود. در حال حاضر تولید کنندگان پنجره‌های دوجداره UPVC می‌توانند سایبان را در سبک‌ها و متریال های مختلف تولید کنند، در نتیجه امکان یکپارچگی بهتر پنجره خلیج uPVC با نمای خارجی را فراهم می‌کند.

پنجره دوجداره خلیجی

چرا باید یک پنجره دوجداره خلیجی uPVC را نصب کنید؟

فواید نصب پنجره‌های خلیجی متعدد است. اول از همه، با نصب پنجره‌های خلیجی uPVC، سبک خانه شما طوری میشود که اندازه خانه شما بیشتر به نظر میرسد.دوم اینکه، مزایای زیادی از راحتی و بهره‌ وری تا صرفه‌جویی وعایق‌بندی فراهم خواهد شد.

UPVC یک علامت اختصاری است که مخفف Unplasticised Polyvinyl Chloride است، ماده‌ای که شامل پلاستیک نمی‌شود. این امر باعث می‌شود که uPVC یک ماده بسیار سازگار، برای استفاده در کار ساخت‌وساز و برای تولید پنجره‌ها و چارچوب‌های درها استفاده شود.

بازار پنجره‌های uPVC در سال‌های اخیر شاهد افزایش چشمگیری بوده‌است . پنجره‌های uPVC به یک راه حل کامل برای صاحبان خانه تبدیل شده‌اند که می‌خواهند از سبک های ترکیبی استفاده کنند و قیمت قابل قبولی را هنگام خرید پنجره‌های خلیجی جدید خریداری کنند.

۶ مزیت خوب در داشتن پنجره دوجداره خلیجی

پنجره دوجداره خلیجی تمام مزایای زیبایی‌شناختی یک پنجره استاندارد را دارا هستند. این پنجره ها می تواند رنگی نیز باشد تا سبک مورد نظر را مطابق با سلیقه خود استفاده کنید.

سه واژه می‌تواند ویژگی‌های اصلی پنجره uPVC خلیجی را خلاصه کند:انعطاف پذیری، سازگاری و پایداری. اجازه دهید فوایدی را که پنجره‌های upvc  ارائه می‌دهند بررسی کنیم:

بهره‌وری انرژی: قدرت عایق حرارتی موثر پنجره‌های uPVC تا ۳۰ % از اتلاف گرما جلوگیری می کند .

عایق صدا: uPVC یک عایق صدا عالی است.

پنجره‌های uPVC توسط چند قاب شیشه‌ای نصب شده‌اند که دارای قاب uPVC هستند. فاصله بین صفحات شیشه‌ای، در حدود ۱۶ میلی متر، مانع ورود هوای سرد و گرممی‌شود.

سبک و ارزشمند: نمونه‌ای از ساختمان‌های عصر ویکتوریا، پنجره‌های دوجداره خلیجی علاوه بر افزایش ارزش خانه، سبک متفاوتی را به خانه شما می دهد.

سازگاری پذیری و تنوع

مقاوم در معرض خوردگی و زنگ زدن

پنجره دوجداره uPVC خلیجی فضا را باز می‌کند و فضای اتاق را بزرگتر نشان می دهد.

با توجه به اندازه آنها باعث می‌شود که نور زیادی به اتاق وارد شود

ویژگی منحصر به فردی  را به خانه شما اضافه می‌کند.

قیمت پنجره دوجداره خلیجی uPVC چیست؟

با توجه به تمام متغیرهای لازم برای جایگزین کردن یک مجموعه قدیمی از پنجره‌ها و مشخصات متفاوت مورد نیاز برای هر خانه، برآورد دقیق هزینه پنجره‌های خلیجی جدید امکان پذیر نیست.

استایل های مختلف پنجره دوجداره خلیجی

همانطور که قبلا گفته شد،  پنجره دوجداره خلیجی یک پنجره uPVC است که به سمت بیرون از دیواری که در آن ساخته شده‌است، شکل می‌گیرد و یک دهانه کوچک در اتاق تشکیل می‌دهد.

زاویه‌های داخل یک پنجره دوجداره خلیجی uPVC معمولا: ۹۰، ۱۳۵ و ۱۵۰ درجه هستند. به طور کلی، شکل ضلعی چهار ضلعی، مربعی، مستطیلی، یا قوسی است، اما پنجره‌های بسته مثلثی نیز می‌تواند در بازار یافت شود، که از دو پنجره ایجاد شده در یک زاویه ۱۲۰ درجه تشکیل شده‌اند.

ساخت و سازان

بهترین مدل پنجره دوجداره برای خانه شما
پنجره دوجداره تک حالته یا لولایی
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Tuesday, 07 April 2020

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to http://www.sakhtosazan.com/