2 دقیقه زمان مطالعه (385 کلمه)

درب و پنجره upvc چیست؟

در و پنجره upvc در و پنجره upvc

هنگامی که در و پنجره‌ جدید یا برای جایگزینی خریداری می‌کنید، مهم است که تصمیم درست را در مورد سبک، قاب و مواد تشکیل دهنده آن بگیرید.

کاربرد pvc و upvc

 کاربرد PVC و UPVC به عنوان پر مصرفترین پلیمر جهان بسیار گسترده است و در تمامی جوانب زندگی روزمره و تمامی وسایلی که استفاده میکنیم بکار رفته است. PVC (پلی وینیل کلراید), پلیمری با موارد استفاده نامحدود است. PVC و UPVC به دلیل خاصیتهای منحصر بفرد و فراوانی که دارند از محبوبترین پلمرها و انتخاب اول قطعه سازان میباشد.این پلیمر آنچنان سازگار است که با کمی تغییر در بافت مولکولی و افزودن و کم کردن مواد معدنی به آن, میتوان فرم‌های ظاهری و فیزیکی مختلفی را به آن داد. امروزه از سخت ترین اجسام تا نرم ترین پوشش‌ها و نازکترین الیاف با کاربریهای عمومی و تخصصی را از پلیمر PVC و UPVC تولید و عرضه میکنند. PVC از پلیمریزاسیون منومر وینیل کلراید تشکیل میگردد و شامل 43% وینیل و 57% کلر می‌باشد. PVC اولین بار در دو مکان کوچک در سال 1835 توسط هنری ویکتور رگنالت (ریو) و در 1872 توسط اوگن بومان کشف شد

ادامه در کاربرد pvc , upvc

چیزی که خوب است بدانید این است که UPVC جایگزین مناسب و ارزان نسبت به پنجره آلومینیوم و چوب است.این یک ماده محبوب به دلیل استحکام و مزیتهایی که دارد یک گزینه مقرون‌ به‌ صرفه است. مقاومت بالا، تطبیق پذیری و نگهداری راحت و ارزان در درب و پنجره upvc هزینه های جاری پایینی را برای صاحبان خانه خواهد داشت.
در حال حاضر، همه پنجره ها و دربهای upvc باید با مقررات ملی ساختمان از لحاظ کیفیت همخوانی داشته باشد.
درب و پنجره های upvc از لحاظ رنگ محدودیت ندارند و گونه های مختلف درب و پنجره های upvc رنگی در بازار موجود هستند.
اگر شما به دنبال بهره‌وری انرژی هستید، UPVC بهترین انتخاب است چون حفظ انرژی در پنجره‌های UPVC به شدت بالا است. آن‌ها به دلیل نوع مواد و نحوه ساخت رسانایی حرارتی بسیار پایینی دارند . این کار باعث صرفه جویی در هزینه و بالا رفتن کیفیت زندگی می شود.
مزیت اصلی همه محصولات با کیفیت بالا این است که آن‌ها هرگز به نقاشی نیاز ندارند، به علاوه تنها نیاز به یک پارچه مرطوب دارند برای تمیز شدن.

پنجره آلومینیوم یا upvc-مزایا و معایب
پنجره آلومینیوم ترمال بریک
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Tuesday, 07 April 2020

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to http://www.sakhtosazan.com/