3 دقیقه زمان مطالعه (547 کلمه)

چرا باید قبل از فروش خانه پنجره دوجداره نصب کرد

فروش بهتر خانه با پنجره دوجداره فروش بهتر خانه با پنجره دوجداره

اگر به فکر فروش خانه خود هستیم ، همیشه به دنبال بهترین قیمت برای فروش خانه هستیم

تمیز کردن و رنگ کردن لکه ها می تواند باعث شگفتی خریدار شود اما امروزه انتظارات صاحبان خانه ها بسیار بیشتر شده است.

بنابراین ، خریداران به دنبال چه چیزی هستند؟

البته هر شخصی که برای دیدن ملک شما بیاید ، اولویتها و ترجیحات خاص خود را خواهد داشت. اما هر خریدار زرنگ و دانا به دنبال یک جنبه بسیار مهم خواهد بود -

پنجره های دوجداره جدید

نه تنها پنجره دوجداره جدید ظاهر خانه را مدرن تر می کنند و به میزان قابل توجهی بهبود می بخشند ، بلکه با قرار دادن خریداران بالقوه در چارچوب ذهن "سرمایه گذاری بلند مدت" ، ارزش ملک شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند.

یک خانه خانوادگی ایمن و پایدار

اگر فرض کنیم خریدار احتمالی خانه شما به دنبال خانه جدیدی برای خانواده در حال رشد است. آنها می خواهند در جایی باشند که نیازهای متغیر آنها برآورده شود، و در طول سالها قابل اعتماد باقی بماند. اگر كودكان كوچكی داشته باشند ، ايمني خانه نيز يك نياز حياتي خواهد بود.

طراحی های جدیدتر پنجره دوجداره همچنین دارای ویژگی های ایمنی بیشتری هستند. پنجره های مدرن با محدود کردن در میزان باز شدن  این مسئله که هر کسی به طور تصادفی از آنها خارج شود، بسیار کاهش می دهد.

در جایی که پنجره های قدیمی تر تمایل به از دست دادن گرمای خانه دارند، پنجره دوجداره مدرن طوری طراحی شده اند که می توانند تمام هوای گرم را در داخل خانه نگه دارند. آنها همچنین اجازه می دهند گرمای خورشید از درون شیشه وارد شود ، این بدان معناست که مالک جدید برای ساخت و گرم نگه داشتن ملک خود مبلغ کمتری را برای قبضه گرمایشی خود هزینه خواهد کرد.

خانه های کارآمد در انرژی بسیار محبوب هستند ، به ویژه در مورد افرادی که از لحاظ زیست محیطی آگاهی های بیشتری دارند. پنجره های ناکارآمد باعث می شوند گرما از دست برود ، به این معنی که انرژی به هدر می رود.با این وجود، خریداران فقط هزینه انرژی آنچه را که استفاده می کنند پرداخت می کنند و همین موضوع منجر به یک خانه ارزان تر و سبزتر می شود.

بازگشت قابل‌توجه سرمایه‌

اگر خریدار واقعا به خانه شما توجه داشته باشد، داشتن پنجره‌های جدید یا نداشتن آن ممکن است معامله را ایجاد کرده یا به هم بزند. 

خریدار می‌تواند پس از خرید ملک خود در پنجره‌های جدید سرمایه‌گذاری کند، به روز رسانی آن‌ها توسط شما به نفع شما عمل خواهد کرد. خریداران تقریبا همیشه سعی خواهند کرد قیمت درخواست شما را کاهش دهند. اما، هنگامی که ویژگی های خوبی در خانه وجود نداشته باشد، تقریبا مطمئن هستید که آن‌ها نیز تخفیف بیشتری خواهند گرفت.

داشتن پنجره‌های جدید به این معناست که صاحب جدید انتخاب درستی کرده است. نقل‌مکان به خانه به اندازه کافی استرس زا است و نداشتن این ویژگی ها در خانه  به این مساله می‌افزاید. اضافه کردن پنجره‌های جدید که قبلا نصب شده‌اند در حال حاضر بسیار گران است، بنابراین خریداران به احتمال زیاد قیمت درخواست اولیه شما را می‌پذیرند.

آیا خانه خود را می فروشید؟

اگر قصد دارید خانه خود را بفروشید، با جایگزین کردن پنجره‌های قدیمی با پنجره های دوجداره طرح‌های جدید و کارآمد، می‌توانید مقدار پیشنهادی که برای فروش میگذارید افزایش دهید.

 

پیشگیری از افزایش هزینه ها در پنجره دوجداره
هفت اشتباه مرگبار در امنیت خانه
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Tuesday, 07 April 2020

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to http://www.sakhtosazan.com/