4 دقیقه زمان مطالعه (836 کلمه)

پنجره دوجداره دوحالته

__20200125-190931_1

چرا پنجره دوجداره دوحالته

 برای افرادی که به دنبال یک روش جدید برای اجرای پنجره دوجداره برای خانه خود هستند و قصد عوض کردن ظاهر خانه خود را دارند پنجره دوجداره دوحالته بهترین گزینه می تواند باشد.پنجره های متوسط سبک با جنس upvc که کاملا با پنجره های سنتی تفاوت دارند.تطبیق پذیری،افزایش کارایی،تهویه عالی و امنیت از ویژگی های این نوع پنجره است.

ویژگی اصلی که این نوع پنجره را با انواع دیگر پنجره متمایز می کند مکانیزم گردش آنهاست.این طراحی منحصر به فرد امکان کج کردن پنجره از سمت بالا و همچنین گردش کامل پنجره به طرفین برای حداکثر تهویه را فراهم می سازد.

این نوع طراحی پنجره کلید صرفه جویی در قبض های مصرفی است و همچنین گزینه خوبی برای مالکان خانه هایی است که به دنبال نوسازی خانه هستند.این نوع پنجره در دوران اخیر به ویژه در میان معماران و طراحان در سراسر جهان محبوبیت خاصی را بدست آورده است.برای مالکان خانه ها که با ایده تعویض پنجره های سنتی فعلی با یک پنجره دوجداره مدرن و چند منظوره هستند انتخاب عالی به شمار می آید.

قیمت پنجره دوجداره دوحالته

اگر در حال نوسازی خانه خود قرار دارید و می خواهید بدانید با در نظر گرفتن نصب پنجره‌ها هزینه شما چقدر میشود، به احتمال زیاد در برخی موارد تعجب کرده‌اید. اما باید بدانید که اگر چه بالاتر از پنجره سنتی هستند، ولی نسبت به دیگر انواع پنجره دوجداره uPVC بسیار ارزان‌تر هستند.

اگر چه قیمت پنجره دوجداره بسته به جایی که شما زندگی می‌کنید دارد و سازندگان و فروشندگان پنجره‌های دوجداره uPVC که تصمیم می‌گیرید پنجره تان را بخرید متفاوت است، ولی قائده ای که وجود دارد قیمت پنجره دوجداره باید با مشخصات مورد نظر شما، نام رنگ، اندازه، پروفایل، مواد، و غیره همخونی داشته باشد، از جمله این که آیا قیمت پنجره‌ دوجداره همراه با نصب است یا خیر

به عنوان یک قاعده کلی، پنجره دوجداره دوحالته در یراق و مواد دیگر به طور معمول گران‌تر است (همچنین از نظر عرضه و نصب) .لیست قیمت حدودی این نوع پنجره را میتوانید در لیست زیر ملاحضه بفرمایید.

مزایای پنجره دوجداره دوحالته

همانند هر نوع تصمیم‌گیری دیگر، منافع باید با اشکالات مقایسه شود تا تصمیم درست اتخاذ شود .مزایای پنجره دوجداره دوحالته می توان به صورت زیر خلاصه کرد :

مزایا:

شیک و بروز در عین پیچیدگی

فراهم آوردن امنیت

طراحی سازگار با محیط‌ زیست

کارایی انرژی بالا و کاهش قبض های مصرفی

تمیز کردن و نگهداری آسان

 

شیک و بروز در عین پیچیدگی

در گذشته، یکی از بزرگ‌ ترین موانع برای کج کردن شیب عدم جذابیت زیبایی‌شناسی آن‌ها بود. با این حال، امروزه نگرش نسبت به این سبک پنجره خاص به طور کامل تغییر کرده‌است و تعداد رو به افزایشی از صاحبان خانه برای عوض کردن پنجره های خود این پنجره را انتخاب می کنند.

فراهم آوردن امنیت

عملکرد دوگانه شیب و کنترل پنجره به این معنی است که مالکان خانه دیگر مجبور نیستند پنجره‌های خود را به طور کامل باز کنند تا به هوا اجازه ورود بدهند. بنابراین، استفاده از قابلیت تغییر شیب مکانیزمی است به این معنی است که این طراحی بسیار کوچک و دوستانه است آن را به ویژه برای خانه‌های خانوادگی مناسب می‌سازد تا آن‌ها بتوانند از هوای تازه لذت ببرند بدون اینکه بتوانند امنیت خانه خود را به خطر بیاندازند.

به بیان دیگر، همان پنجره‌ای که مانع از بیرون رفتن کودکان از پنجره می‌شود، می‌تواند به طور همزمان به عنوان یک مسیر فرار راحت و ساده در وضعیت‌های اضطراری شود.

طراحی سازگار با محیط‌ زیست

علاوه بر خوشایند بودن و زیبایی ، با استفاده از شیشه های دوجداره و حتی سه جداره کارایی انرژی فوق العاده ای را فراهم می‌کنند در نتیجه استفاده از وسایل گرمایشی و سرمایشی کمتر استفاده خواهد شد و همین موجب تولید کمتر کربن می شود.

کارایی انرژی بالا و کاهش قبض های مصرفی

در همین راستا، هیچ شکی وجود ندارد که میزان کارآیی انرژی این نوع پنجره تا حد زیادی بر این مساله تاثیر می‌گذارد که صاحب‌خانه پول قبض‌های مصرفی کمتری پرداخت می کنند. بنابراین، این نوع پنجره دوجداره به صاحبان خانه کمک می‌کند تا به طور قابل‌توجهی هزینه‌ها را ذخیره کنند.

تمیز کردن و نگهداری آسان

در مقابل همتایان خود، کج کردن و برگرداندن پنجره‌ها به خصوص برای خانه‌های چند طبقه و آپارتمان‌های چند طبقه مناسب است، که در آن پنجره‌های تمیز کننده از بیرون ممکن است همیشه عملی نباشد. با باز شدن در داخل، آن‌ها می‌توانند به راحتی در هر دو طرف پنجره از داخل خانه تمیز شوند.

معایب پنجره دوجداره دوحالته

مانند تمام سرمایه‌گذاری‌ها، استفاده از این قابلیت مانند شمشیر دولبه است و در مقابل مزیت های خوب خود چالش‌های منحصر به فرد خود را دارد. معایب اصلی این نوع پنجره‌ها را می توان به روش زیر خلاصه کرد:

معایب

انعطاف‌پذیری کم‌

هزینه‌های نصب نسبتا بالا

انعطاف‌پذیری کم‌

این نوع پنجره‌ها به اندازه دیگر پنجره‌های uPVC انعطاف زیادی برای اثاثیه خانه ندارند.

هزینه‌های نصب نسبتا بالا

به دلیل فریم های گسترده‌تر و مکانیک پیچیده آن‌ها، نصب این پنجره‌ها می‌تواند دشوار باشد. بسیاری از تولید کنندگان اغلب خواستار قیمت بالاتر برای نصب این نوع پنجره ها هستند.

 

ساخت و سازان

بهترین مدل پنجره دوجداره برای خانه شما
پنجره دوجداره تک حالته یا لولایی
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Tuesday, 07 April 2020

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to http://www.sakhtosazan.com/