3 دقیقه زمان مطالعه (589 کلمه)

چه زمانی باید پنجره دوجداره نصب کنیم؟

تعویض پنجره قدیمی تعویض پنجره قدیمی

بسیاری از صاحبان خانه ها می‌کوشند تا تعویض پنجره‌های قدیمی خود را هرساله به سال بعد بسپارند ، و متوجه این نیستند که هرساله پول بیشتری را باید برای هزینه های قبوض پرداخت کنند.

پنجره‌ دوجداره شما مزیت خیلی بیشتری از این که شما را فقط گرم کنند بر عهده دارند. اگر یکی از مشکلات زیر را دارید، ممکن است زمان آن باشد که تعویض پنجره قدیمی خود را به یک شرکت یا تولید کننده پنجره دوجداره بسپارید.

 

پنجره های چوبی شما در حال متلاشی شدن هستند.

پوسیدگی یکی از مهم‌ترین دلایلی است که ممکن است برای تعویض پنجره‌های خود به آن نیاز داشته باشید. نه تنها ارزش ملک شما را پایین می‌کشد، چوب پوسیده می‌تواند پنجره‌های شما را ناپایدار کند.
 
هم چنین ممکن است منجر به ایجاد شکاف‌ها و اجازه دادن به ورود هوای سرد و از دست دادن هوای گرم در منزل تان شود.

شما برای باز کردن یا بستن پنجره‌های خود مشکل دارید

اگر پنجره‌های شما زمانی که سعی می‌کنید آن‌ها را ببندید، به طور کامل بسته و یا محکم بسته نمیشوند، می‌تواند یک خطر ایمنی بزرگ باشد - به خصوص زمانی که شما کودکان را در اطراف خود دارید.

هر بار که می‌خواهید پنجره‌های خود را ببندید و یا مجبور باشید بیش از یک‌بار امتحان کنید تا آن بسته شود، آزاردهنده و نامناسب است.

این کار زمان شما را هدر می‌دهد و یک شاخص بزرگ است که زمان آن رسیده‌است که جایگزینی پیدا کنید.

خانه شما همیشه سرد است.

ورود هوای سرد از پنجره‌های بسته نشان می‌دهد که  زمان تعویض پنجره فرا رسیده است. هر چه پنجره های شما بزرگتر باشد، آب بندی داخل یا اطراف شیشه می‌تواند شکست بخورد و به هوای سرد اجازه ورود به خانه را بدهد.

اگر فقط یک پنجره تک شیشه ای داشته باشید، به احتمال زیاد خانه شما سرد خواهد بود، حتی اگر مشکلی با آب‌بندی نداشته باشید. به این دلیل که فقط یک لایه نازک بین اتاق شما و بیرون وجود دارد. تمام گرمای خانه شما به راحتی می‌تواند از دست برود، بنابراین به طور قابل‌توجهی برای شما هزینه خواهد داشت که خانه خود را گرم نگه دارید.

شما می‌توانید همه چیز را در بیرون بشنوید.

وقتی یک خانه یا آپارتمان میخرید، یک جنبه مهم وجود دارد که احتمال دارد که در یک نگاه به آن توجه کنید. قادر به شنیدن همه صداهای خارج از اتاق‌خواب ممکن است شما را تمام شب بیدار نگه دارد و یا اگر در نزدیکی یک خیابان شلوغ یا خیابان شلوغ زندگی کنید، می‌تواند بسیار استرس زا باشد.

استفاده از پنجره‌ دو جداره،  به این معنی است که اکثریت قریب به اتفاق نویز بیرون قطع شده است.

اگر شما پنجره‌های شیشه‌ای تکی دارید، پس احتمالا زمان آن است که آن‌ها را جایگزین پنجره دوجداره کنید.

فضای بیرون به دلیل مه قابل دیدن نیست

مه و بخار روی شیشه رایج‌ترین مشکلی است که با پنجره‌های قدیمی تجربه خواهید کرد و این موضوع در پنجره های دوجداره با تکنولوژی جدید وجود ندارد.
 
اثاثیه شما در حال کمرنگ شدن هستند
 
این نشانه این است که شما باید پنجره‌های خود را تعویض کنید که افراد زیادی از آن بی اطلاعند. اگر پرده‌های شما، فرش، کار هنری، مبل و یا هر سطح دیگری در خانه شما شروع به کمرنگ شدن رنگ کرده‌اند، مشکل به پنجره‌های شما است.
 
پنجره دوجداره مدرن با حفاظت از اشعه UV  همه لوازم و هر کس در خانه شما که در معرض پرتوه‌ای مضر قرار دارد حفظ می کند
 
اگر فکر می‌کنید وقت آن است که تعویض پنجره خود را انجام دهید، با یک تولید کننده پنجره دوجداره قابل‌اعتماد در مورد گزینه‌هایی که برای شما وجود دارد صحبت کنید.
 

مجوزها برای نصب پنجره دوجداره
پنجره های دوجداره از نظر انرژی چقدر کارآمدند؟
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Tuesday, 07 April 2020

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to http://www.sakhtosazan.com/