2 دقیقه زمان مطالعه (345 کلمه)

پنجره دوجداره فرانسوی

__20200125-191100_1

پنجره‌ دوجداره فرانسوی انتخابی مناسب و محبوب برای هر خانه هستند زیرا این پنجره‌های زیبا به راحتی قابل تطبیق با هر نوع ویژگی هستند. آن‌ها یک راه عالی برای باز کردن خانه شما رو به بیرون هستند. هیچ پنجره ای به جز پنجره های فرانسوی این نقش را بهتر بازی نمی کنند. زیبا و شیک، آن‌ها احساس فوق‌العاده‌ای ایجاد می‌کنند، در حالی که بر روی تراس و یا حیاط با منظره ای زیبا باز می‌شوند تا یک حس خوب را وارد خانه شما کنند.

می‌توانید با اضافه کردن یک نور زیبا در اطراف پنجره  علاوه بر ویژگی‌های زیبایی‌شناختی، یک تاثیر چشمگیر (دراماتیک)ایجاد کنید، این سبک از پنجره ها یک راه‌حل عملی فوق‌العاده هستند. با باز کردن هر دو طرف می‌توانید اشیا بزرگ‌تر و اسباب و اثاثیه خانه خود را جابجا کنید.

سیستم پنجره دوجداره فرانسوی  به گونه ای طراحی و ساخته شده است تا هر دو لنگه قابلیت باز شدن را داشته باشند . البته در مواقعی که ضرورتی نیست میتوان یک لنگه را ثابت و از یک لنگه دیگر به عنوان بازشو استفاده کرد . نکته بسیار جالب عدم استفاده از ستون و یا قید در وسط این دو لنگه از پنجره است . پنجره دوجداره فرانسوی دارای جذابیت و زیبایی های بیشماری است.در انتخاب طرح و رنگ بازه گسترده ای برای شما وجود دارد که این امکان را به شما می دهد تا پنجره دوجداره خود را متناسب با طرح ، رنگ و چیدمان منزل و یا دفتر کار خود انتخاب کنید.

ویژگی ها و مزایای پنجره دوجداره لولایی طرح فرانسوی :

هر دو لنگه را میتوان باز و بسته نمود .

میتوان یکی از لنگه ها را به صورت موقت ثابت کرد و از لنگه دیگر به صورت بازشو استفاده کرد .

امکان نصب سیستم های تک حالته و دو حالته بر روی بازشوی این پنجره دوجداره وجود دارد .

از پنجره دوجداره طرح فرانسوی می توان در نماهای بیرونی آپارتمان ها ، ساختمان های اداری و تجاری استفاده کرد .

به دلیل عدم وجود ستون در وسط قاب این پنجره می توان برای جابجا کردن وسایل از میان این دو لنگه پنجره دوجداره استفاده کرد .

بهترین مدل پنجره دوجداره برای خانه شما
پنجره دوجداره تک حالته یا لولایی
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Tuesday, 07 April 2020

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to http://www.sakhtosazan.com/